Amazonki z Kołobrzegu

Stowarzyszenia Amazonek  to organizacje samopomocowe, które koncentrują się na wsparciu psychiczny oraz pomocy praktycznej dla kobiet, które zostały dotknięte przez nowotwór piersi. Uważamy to nie tylko za słuszne, ale również niezwykle ważne. Dlatego postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment o akcesoria, które umożliwiają poprawę samooceny oraz pewności siebie.

Dostępny u nas asortyment

Oferujemy największy w regionie wybór asortymentu przeznaczonego dla kobiet dotkniętych nowotworem piersi. Co więcej, w doborze odpowiednich produktów pomaga nasz doświadczony i miły personel. Zapewniamy również dyskrecję i intymną atmosferę w trakcie doboru zaopatrzenia w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu.

Dostępne są u nas: peruki, gorsety protetyczne, specjalistyczne stroje kąpielowe, protezy piersi, bieliznę, rękawy kompresyjne przeznaczone do redukowania obrzęków limfatycznych po zabiegu mastektomii i wiele więcej.

czym zajmują się amazonki

Peruki w Kołobrzegu

Mamy ogromny wybór peruk. Są one wykonane z ogromną dbałością o szczegóły, dzięki czemu są nie do odróżnienia od naturalnych włosy. Cały czas w naszej ofercie znajduje się wiele fryzur w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo można dobrać idealny model.

Protezy piersi w Kołobrzegu

Mastektomia może prowadzimy do pogorszenia samopoczucia i zmniejszenia pewności siebie. Dlatego wiele kobiet decyduje się na skorzystanie z niezwykle komfortowych protez piersi. Mamy ogromny wybór modeli, dzięki czemu znacznie łatwiej dobrać produkt odpowiadający rozmiarem naturalnemu biustowi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.