Aktualności i promocje

W dziale Aktualności i promocje znajdziecie najnowsze wieści z życia naszych sklepów, a także promocje i konkursy

więcej
K-ORTmed sklepy medyczne

W 3 miastach woj. zachodniopomorskiego. Koszalin|Kołobrzeg|Świdwin

Skorzystaj z naszych usług

Sklepy medyczne K-ORTmed zapraszają.

więcej
Sprzęt dla osób chorych lub niepełnosprawnych

Wózki, ortezy, urządzenia pomocne w niesprawności ruchowej

wózek

Sklepy medyczne K-ORTMED – znajdziesz nas w Kołobrzegu

Od ponad 20 lat nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by podnieść komfort życia naszych klientów. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz fachowa wiedza umożliwiają nam profesjonalną i rzetelną obsługę.

Sklep medyczny w Kołobrzegu to niejedyna placówka który prowadzimy. Oprócz niego mamy również punkt w Koszalinie oraz jeden w Świdwinie. Co warte podkreślenia, we wszystkich naszych sklepach w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne.

Dlaczego warto kupować w naszych sklepach medycznych?

Oprócz ogromnego doświadczenia, a także długiej obecności na rynku, w naszych sklepach medycznych w Kołobrzeg cały czas dbamy o to, by poszerzać swój asortyment. Sprzęt medyczny cały czas się rozwija, dlatego chcemy, by nasi klienci mieli dostęp do najnowszych pomocy ortopedycznych czy protetycznych. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że są to przedmioty niezwykle kosztowne. Dlatego zawarliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, co umożliwia realizację u nas recept refundowanych.

Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Nasz sklep medyczny w Kołobrzegu współpracuje z renomowanymi producentami sprzętu medycznego, dzięki czemu możemy mieć pewność, że oferowany przez nas asortyment jest oryginalny i spełnia wszelkie normy jakościowe. Ponadto, posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty oraz pozwolenia na sprzedaż produktów medycznych.

Sklep medyczny w Kołobrzegu K-ORTMED

Nasz sklep medyczny w Kołobrzegu oferuje zróżnicowany sprzęt ortopedyczny – w tym: balkoniki, kule, laski, parapodia, sprzęt pionizujący, ortezy, kołnierze, gorsety, czy wózki inwalidzkie. Dostępne są u nas także środki pomocnicze m.in.: materace i poduszki przeciwodleżynowe, sprzęt stomijny, pieluchomajtki, cewniki, peruki. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu są w stanie udzielić naszym klientom cennych porad dotyczących wyboru odpowiednich produktów, sposobu ich stosowania oraz pielęgnacji. W przypadku wątpliwości, oferujemy pomoc oraz wsparcie.

W razie pytań zachęcamy do rozmowy z naszymi specjalistami. Dzięki ogromnej wiedzy, a także doświadczeniu, będą w stanie pomóc Państwu w doborze odpowiednich pomocy i sprzętów.

Nasza Oferta

W naszych sklepach zakupicie Państwo:
Sprzęt ortopedyczny: ortezy, kołnierze, gorsety, wózki inwalidzkie, balkoniki, kule, laski, parapodia, sprzęt pionizujący.

więcej

Wypożyczalnia Sprzętu

W przypadkach potrzeby użycia sprzętu na krótkie okresy czasu, bądź kiedy Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje określonego sprzętu, istnieje możliwość jego wypożyczenia.

więcej

Amazonki

Oferujemy największy w regionie wybór : peruk, gorsetów protetycznych oraz protez renomowanych firm, w doborze których fachową pomocą służy miły i wykwalifikowany personel. Zapewniamy dyskrecję i intymną atmosferę w trakcie doboru zaopatrzenia w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu.

więcej

Protezy Kończyn Dolnych

Protezy wykonujemy pełnopłatnie oraz w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (Zapoznaj się z informacjami o dofinansowaniach.).

więcej

Gdzie nas znaleźć?

Koniecznie zajrzyj do nas!

ul. Łopuskiego 40 d
78-100 Kołobrzeg

Pn. - Pt. 8:00 - 16:00