Aktualności i promocje

W dziale Aktualności i promocje znajdziecie najnowsze wieści z życia naszych sklepów, a także promocje i konkursy

więcej

K-ORTmed sklepy medyczne

W 3 miastach woj. zachodniopomorskiego. Koszalin|Kołobrzeg|Świdwin

Skorzystaj z naszych usług

Sklepy medyczne K-ORTmed zapraszają.

więcej

Sprzęt dla osób chorych lub niepełnosprawnych

Wózki, ortezy, urządzenia pomocne w niesprawności ruchowej

wózek

Sklepy medyczne K-ortmed – dbamy o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

Od 20-tu lat wykwalifikowani pracownicy K-ortmedu poprzez swoje zaangażowanie każdego dnia starają się odpowiadać na potrzeby klientów. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę, służymy radą i wsparciem, indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Staramy się doradzać i pomagać naszym klientom w wyborze sprzętu, który najlepiej zaspokaja ich potrzeby. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą medyczną oraz udzielamy wskazówek podnoszących jakość życia.

Oferujemy szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, który pomoże Ci w powrocie do pełnej sprawności. Dysponujemy asortymentem obejmującym m.in. wózki inwalidzkie, chodziki, laski czy materace przeciwodleżynowe. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość oraz niezawodność. Dysponujemy szeroką gamę protez kończyn dolnych, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze protezy charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem oraz nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania oraz swobodę ruchów.

W naszym sklepie medycznym w Koszalinie nie zapominamy o kobietach, które przeszły przez trudną drogę walki z rakiem. Oferujemy produkty dedykowane kobietom po mastektomii, takie jak protezy piersi, oraz peruki dla pacjentek po chemioterapii. Dbamy o to, aby każda z Pań mogła poczuć się komfortowo i pewnie w swoim ciele.

Posiadamy dwa sklepy, a na terenie byłego województwa koszalińskiego 2 kolejne – Kołobrzeg, Świdwin. We wszystkich naszych sklepach w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi i środkami pomocniczymi.

Nasza Oferta

W naszych sklepach zakupicie Państwo:
Sprzęt ortopedyczny: ortezy, kołnierze, gorsety, wózki inwalidzkie, balkoniki, kule, laski, parapodia, sprzęt pionizujący.

więcej

Wypożyczalnia Sprzętu

W przypadkach potrzeby użycia sprzętu na krótkie okresy czasu, bądź kiedy Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje określonego sprzętu, istnieje możliwość jego wypożyczenia.

więcej

Amazonki

Oferujemy największy w regionie wybór : peruk, gorsetów protetycznych oraz protez renomowanych firm, w doborze których fachową pomocą służy miły i wykwalifikowany personel. Zapewniamy dyskrecję i intymną atmosferę w trakcie doboru zaopatrzenia w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu.

więcej

Protezy Kończyn Dolnych

Protezy wykonujemy pełnopłatnie oraz w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (Zapoznaj się z informacjami o dofinansowaniach.).

więcej

Gdzie nas znaleźć?

ul. 1 Maja 38
75-800 Koszalin

Pn. - Pt. 8:00 - 16:00
Sob. 10:00 - 14:00