O Nas

Od 20-tu lat wykwalifikowani pracownicy K-ortu poprzez swoje zaangażowanie każdego dnia starają się odpowiadać na potrzeby klientów. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę, służymy radą i wsparciem, indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Staramy się doradzać i pomagać naszym klientom w wyborze sprzętu, który najlepiej zaspokaja ich potrzeby. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą medyczną oraz udzielamy wskazówek podnoszących jakość życia. Kupując produkty medyczne, klienci często potrzebują porady eksperta. W naszym sklepie medycznym w Koszalinie spotkasz wykwalifikowaną kadrę pracowników, która z chęcią udzieli Ci wszelkich informacji na temat dostępnych produktów oraz pomoże dobrać odpowiednie rozwiązania dla Twoich potrzeb. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, możesz być pewien, że wybierzesz najlepsze produkty dla siebie i swojej rodziny.


Czy wiesz, że sieć sklepów medycznych K-ORTmed to 3 placówki w 3 miastach?


W Koszalinie posiadamy sklep, a na terenie byłego województwa koszalińskiego kolejne 2 – Kołobrzeg i Świdwin. We wszystkich naszych sklepach w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi i środkami pomocniczymi.

Nasz sklep medyczny w Koszalinie to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z zaangażowaniem. Działamy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć niezbędną wiedzę oraz umiejętności w obszarze sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Jesteśmy dumni z indywidualnego podejścia do każdego klienta. Naszym priorytetem jest zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań każdej osoby, która do nas trafia, a następnie dostosowanie oferty do jej wymagań.

Warto pamiętać, że istnieje możliwość uzyskania dofinansowania ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze. Wśród nich można wyróżnić między innymi dofinansowanie na zakup protez, ortez, wózków inwalidzkich, aparatów słuchowych, okularów, czy też specjalistycznych materacy przeciwodleżynowych.

Warto podkreślić, że wysokość dofinansowania zależy od indywidualnych potrzeb osoby z niepełnosprawnością oraz ceny danego urządzenia czy środka pomocniczego. W niektórych przypadkach NFZ może pokryć koszty zakupu w całości, jednak często osoba ubiegająca się o dofinansowanie musi dokonać dopłaty własnej.

Zapoznaj się z informacjami o dofinansowaniach.

Posiadane przez nas zaplecze produkcyjne jest w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby Klienta w zakresie zapotrzebowania w sprzęt ortopedyczny: protezy kończyn dolnych, łuski na goleń i stopę dla dzieci i dorosłych, łuski na dłoń i przedramię dla dzieci i dorosłych, wkładki ortopedyczne.

Współpracujemy z wieloma zakładami ortopedycznymi i sklepami medycznymi w Polsce i na świecie. Oferujemy Państwu szeroką gamę najwyższej jakości produktów wielu producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy również Państwu możliwość wypożyczenia sprzętu specjalistycznego: łóżek rehabilitacyjnych, wózków inwalidzkich, kul, koncentratorów tlenu. Więcej informacji mogą uzyskać Państwo przechodząc do zakładki wypożyczalnia.