Aktualności i promocje

W dziale Aktualności i promocje znajdziecie najnowsze wieści z życia naszych sklepów, a także promocje i konkursy

więcej

K-ORTmed sklepy medyczne

W 3 miastach woj. zachodniopomorskiego. Koszalin|Kołobrzeg|Świdwin

Skorzystaj z naszych usług

Sklepy medyczne K-ORTmed zapraszają.

więcej

Sprzęt dla osób chorych lub niepełnosprawnych

Wózki, ortezy, urządzenia pomocne w niesprawności ruchowej

wózek

Sklepy medyczne K-ortmed – dbamy o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

Od 18-tu lat wykwalifikowani pracownicy K-ortmedu poprzez swoje zaangażowanie każdego dnia starają się odpowiadać na potrzeby klientów. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę, służymy radą i wsparciem, indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Staramy się doradzać i pomagać naszym klientom w wyborze sprzętu, który najlepiej zaspokaja ich potrzeby. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą medyczną oraz udzielamy wskazówek podnoszących jakość życia.

W Koszalinie posiadamy dwa sklepy, a na terenie byłego województwa koszalińskiego 2 kolejne – Kołobrzeg, Świdwin. We wszystkich naszych sklepach w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi i środkami pomocniczymi.

Nasza Oferta

W naszych sklepach zakupicie Państwo:
Sprzęt ortopedyczny: ortezy, kołnierze, gorsety, wózki inwalidzkie, balkoniki, kule, laski, parapodia, sprzęt pionizujący.

więcej

Wypożyczalnia Sprzętu

W przypadkach potrzeby użycia sprzętu na krótkie okresy czasu, bądź kiedy Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje określonego sprzętu, istnieje możliwość jego wypożyczenia.

więcej

Amazonki

Oferujemy największy w regionie wybór : peruk, gorsetów protetycznych oraz protez renomowanych firm, w doborze których fachową pomocą służy miły i wykwalifikowany personel. Zapewniamy dyskrecję i intymną atmosferę w trakcie doboru zaopatrzenia w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu.

więcej

Protezy Kończyn Dolnych

Protezy wykonujemy pełnopłatnie oraz w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (Zapoznaj się z informacjami o dofinansowaniach.).

więcej

Gdzie nas znaleźć?

ul.

Pn. - Pt. -