Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Koszalinie

W przypadkach potrzeby użycia sprzętu na krótkie okresy czasu, bądź kiedy Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje określonego sprzętu, istnieje możliwość jego wypożyczenia.

Wszystkie szczegóły wypożyczenia i dostawy sprzętu omówimy z Państwem w trakcie wizyty w naszej placówce lub w trakcie kontaktu telefonicznego:

Wypożyczalnia działa przy sklepie w Koszalinie ul. 1 Maja 38. tel. stacjonarny: 94 345 01 56 lub tel. kom. 795 103 062 lub 660 490 335


Czy wiesz, że jeżeli Twój stan zdrowia nie wymaga sprzętu na dłużej możesz go wypożyczyć w naszych sklepach?


Oferując wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego w Koszalinie dajemy możliwość elastycznego wynajmu na dowolny okres czasu. To oznacza, że pacjenci mogą wypożyczyć potrzebny im sprzęt tylko na czas trwania leczenia lub rehabilitacji, bez konieczności jego zakupu. Dzięki temu nie trzeba martwić się o przechowywanie oraz utrzymanie sprzętu, gdy przestanie być potrzebny. Korzystanie z usług wypożyczalni sprzętu medycznego pozwala zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Zakup specjalistycznego sprzętu może być bardzo kosztowny, zwłaszcza gdy potrzebujemy go tylko na krótki okres czasu. Wypożyczenie takiego wyposażenia jest zdecydowanie bardziej opłacalne i pozwala uniknąć zbędnych wydatków.

Do każdej ceny wypożyczenia należy doliczyć kaucję zwrotną, której wysokość jest określona przez cennik wypożyczalni.

W ofercie wypożyczalni znajdują się:

– łóżka rehabilitacyjne,

– koncentratory tlenu,

– kule,

– wózki inwalidzkie,

– szyna kinetec spectra

Pracownicy naszego sklepu medycznego w Koszalinie służą pomocą i doradztwem w wyborze odpowiedniego sprzętu. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nasi klienci mogą być pewnie, że wybiorą sprzęt najlepiej dopasowany do ich potrzeb. Ponadto, nasi pracownicy udzielają instrukcji obsługi oraz informacji na temat konserwacji i pielęgnacji wypożyczanego sprzętu.