Amazonki z Koszalina

Stowarzyszenia Amazonek  są niemedycznymi organizacjami samopomocowymi, których działania koncentrują się na udzielaniu wsparcia psychicznego oraz pomocy praktycznej kobietom, które zostały dotknięte przez raka piersi. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest to misja, dlatego postanowiliśmy przyłączyć się do działania. Poszerzyliśmy dostępny u nas asortyment o przedmioty specjalnie przeznaczone dla kobiet w trakcie i po leczeniu nowotworu piersi.

Nasz asortyment

W naszych sklepach znaleźć można największy w regionie wybór asortymentu przeznaczonego dla kobiet z rakiem piersi. Nasz personel jest nie tylko odpowiednio przeszkolony, ale ma również ogromne doświadczenie w pomocy wszystkim Amazonkom. Na terenie naszych sklepów znajdują się odpowiednie pomieszczenia, które umożliwiają wybór odpowiednich akcesoriów w intymnej atmosferze.

W naszych sklepach można kupić:

  • peruki,
  • gorsety protetyczne,
  • specjalistyczne stroje kąpielowe,
  • protezy piersi,
  • bieliznę,
  • rękawy kompresyjne przeznaczone do redukowania obrzęków limfatycznych po zabiegu mastektomii
  • i wiele więcej.

W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z danym sklepem.

Peruki w Koszalinie

Dostępny jest w naszych sklepach bogaty wybór peruk, które zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W ten sposób są praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych włosów. Zróżnicowanie modeli umożliwia wybranie peruki, która najlepiej trafia w gusta.

Protezy piersi w Koszalinie

Mastektomia, choć jest zabiegiem ratującym życie, to może silnie osłabić naszą pewność siebie. Dlatego w naszej ofercie znajdują się protezy piersi, które nie tylko idealnie naśladują naturalne ciało, ale są także niezwykle komfortowe w użyciu.

Zachęcamy do kontaktu.