Oferta naszych sklepów w Koszalinie

W ofercie naszych sklepów znajdą Państwo najwyższej jakości produkty różnych producentów za najlepszą cenę na rynku. W doborze sprzętu zaś pomoże nasz wykwalifikowany personel, który charakteryzuje się nie tylko ogromną wiedzą, ale także empatią i zrozumieniem. W ten sposób dbamy o możliwie najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów.

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny w Kołobrzegu

W naszych punktach w Koszalinie dostępny jest zróżnicowany sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, który może być stosowany zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych poradniach medycznych. Wszystkie dostępne u nas produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu są trwałe i świetnie spełniają swoje funkcje.

Dostępne są u nas:

  • kołnierze ortopedyczne,
  • wózki inwalidzkie,
  • balkoniki rehabilitacyjne,
  • parapodia,
  • sprzęty pionizujące,
  • ortezy,
  • kule ortopedyczne,
  • oraz wiele więcej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

K-ortmed logo

Kosmetyki pielęgnujące, sprzęt toaletowy i środki pomocnicze

Oferujemy Państwu ogromny wybór kosmetyków pielęgnujących i sprzętu toaletowego dla osób starszych i leżących, a także specjalistycznych środków pomocniczych w postaci materacy i poduszek przeciwodleżynowych, sprzętów stomijnych, cewników, peruk lub pieluchomajtek.

Pieluchy dla dorosłych w Koszalinie

W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli pieluch dla dorosłych o szerokim zakresie rozmiarów. Dzięki temu możliwe jest dobranie odpowiedniego produktu, który będzie zapewniał wysoki komfort użytkowania oraz zapobiegał odparzeniom.

Oferta dla Amazonek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno powrócić do pełni funkcjonowania po ciężkiej chorobie. Dlatego współpracujemy ze Stowarzyszeniami Amazonek, które pełnią funkcję organizacji samopomocowych w zakresie wsparcia psychicznego, a także pomocy praktycznej kobietom dotkniętym rakiem piersi.

Tym samym w naszym asortymencie w Koszalinie są: protezy piersi, peruki, bielizna, a także specjalistyczne stroje kąpielowe. Ich wykorzystanie ułatwia powrót do codzienności oraz poprawę pewności siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepach w Koszalinie.