O Nas

Od 20-tu lat wykwalifikowani pracownicy K-ortu poprzez swoje zaangażowanie każdego dnia starają się odpowiadać na potrzeby klientów. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę, służymy radą i wsparciem, indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Staramy się doradzać i pomagać naszym klientom w wyborze sprzętu, który najlepiej zaspokaja ich potrzeby. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą medyczną oraz udzielamy wskazówek podnoszących jakość życia.


Czy wiesz, że sieć sklepów medycznych K-ORTmed to 4 placówki w 3 miastach?


W Koszalinie posiadamy sklep, a na terenie byłego województwa koszalińskiego kolejne 2 – Kołobrzeg i Świdwin. We wszystkich naszych sklepach w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi i środkami pomocniczymi.

Zobacz stronę

Zapoznaj się z informacjami o dofinansowaniach.

Posiadane przez nas zaplecze produkcyjne jest w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby Klienta w zakresie zapotrzebowania w sprzęt ortopedyczny: protezy kończyn dolnych, łuski na goleń i stopę dla dzieci i dorosłych, łuski na dłoń i przedramię dla dzieci i dorosłych, wkładki termoplastyczne.

Zdrowa Stopa. Posiadamy wyroby własne oznaczone certyfikatem medycznym: poduszki profilaktyczne z ,,leniwej pianki” oraz obuwie profilaktyczne dla dzieci ,,K-orcik”.

Współpracujemy z wieloma zakładami ortopedycznymi i sklepami medycznymi w Polsce i na świecie. Oferujemy Państwu szeroką gamę najwyższej jakości produktów wielu producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy również Państwu możliwość wypożyczenia sprzętu specjalistycznego: łóżek rehabilitacyjnych, wózków inwalidzkich, kul, koncentratorów tlenu. Więcej informacji mogą uzyskać Państwo przechodząc do zakładki wypożyczalnia.